Srpen 2010Jenny's big comeback

31. srpna 2010 v 18:11 | Lisa* |  Taylor Momsen
lovely-gossipgirl.blog.cz
Ano!Tak jsme se dočkali.Taylor Momsen (alias J) se vrátila do NY,aby natočila zatím jeden díl k GG 4.serie (myslím,že to bude 6.díl,ale nejsem si jistá) a ve druhé polovině serie se Jenny vrátí nadobro:-)
Já mám osobně radost,protože Jenny mám ráda,ale furt jsem jí měla radši v prní serii :D


Cosmopolitan is repeated

31. srpna 2010 v 18:05 | Lisa* |  Information
lovely-gossipgirl.blog.cz
Časopis Cosmopolitan se opakuje!!Na titulní stránce se Leighton objevila dvakrát a to rovnou se skoro stejnýma fotka.Prní magazín je z června 2009 a ten druhý te září 2010.

lovely-gossipgirl.blog.cz
To samé se stalo i u Blake,ale tam dali úplně stejně fotky akorát je trochu upravili.První magazín je září 2008 a druhý červen 2009,

Copak šetří?:D
Link Back

30. srpna 2010 v 23:05 | Lisa* |  Link Back


Taylor Momsen FHM Magazine Interview ( August)

30. srpna 2010 v 11:03 | Lisa* |  Taylor Momsen
lovely-gossipgirl.blog.cz

Taylor Momsen prostořeká teenagerka z Gossip Girl přivádí rock zpět.
Taylor Momsen není taková, jaká si myslíte, že je.V americké show Gossip Girl, 17-ti letou Jenny Humphrey, sebestřednout studentku dívčí školy Constance Billard, která ráda navrhuje oblečení, dealuje drogy a ponižuje své vrstevníky.Ale americká hereška sedí v pozadí, s FHM, má nasazené sluneční brýle 'lennonky' , minišaty, roztrhané punčochy a černé boty.Mluví o tom, jaké je být frontmankou její alternativve rockové kapely The Pretty Reckles.A je rozzlobená.

Jaká bude tvá reakce na lidi, kteří tvou kapelu rovnou odepíšou, kvůli tomu, že jsi v Gossip Girl?

Řekla bych:,,K**va, nenávidíš to a pak přijď a podívej se na show.''Nenenáviďte, dokud to neuvidíte.Ta nahrávka lidi překvapí.Tedy, je to rocková nahrávka.Beru to,že tady je ta 17-ti letá blond věc z Gossip girl a oni čekají popovou sračku, ale je to rocková kapela a je to drsný.Naše hudba je o životě.Všechno konfrontuje po halvě.Je to smrt, láska, sex, náboženství, politika.

Jaké jsou vaše live vystoupení?

Hlasité.Zatím jsme rozfoukli každej zesilovač a audio systém.Včera jsme na zvukové zkoušce jeli naplno až to kikslo a zhasla světla.První show, na které jsem byla byli White Stripes když mi bylo asi 7.Pomyslela jsem si:,,Tohle chci dělat!''. Jack White je skvělej.

To je pravda.Je pro vás důležité být pořádnou rockovou kapelou?Nechcete být upelený rock?

Není to žádnej ulepenej rock.Je to zasranej Led Zeppelin.

K jakým dalším kapelám vzhlížíš?

The Beatles jsou č.1. Then Oasis, Soundgarden, Audioslave, The Who, Pink Floyd, AC/DC, Nirvana.

Takže chce být za velikány?

Oni jsou velikáni, protože jsem ti nejlepší, víte nesnažím se být  zasranou Miley Cyrus .Nezajímá mě sláva.Dělám to, protože miluju hudbu.Ráda nahrávám songy a pokud se lidem líbí, tak dlouho pak pojedem.

Porovnávají tě lidi s Miley Cyrus?

Porovnávají mě s každou zasranou Disney star, která je ve stejným věku.Není to jen Miley.Každopádně si myslím, že ty disney ulepené sračky, kterýma svět teď žije, jsou ubohé.Myslela jsem, že jsme už přešli utiskování.Neznám Miley, ale hudebně jsme odlišné.Srovnávat nás kvůli věku je hloupé.

Kam zmizely všechny ty vzteklé ženské muzikantky?

Kam všichni ti vzteklí zmizeli?To je moje otázka.Od kdy jsou teenageři šťastní?Víte všichni říkají, že jsem fakt děsivá,ale jsem teenager a mám tolik zasranejch věcí k nenávidění.

Co tě štve?

K***a všechno!Nenávidím všechno.Nenávidím všechny.Nemyslím to vážně.Miluju všechny.Miluju všechno.

Gossip Girl už pro tebe skončila?

Ehm, no dokončili jsme třetí serii takže je to zatím nějak ve vzduchu, ale show opravdu naši kapelu podpořila, takže mi povolil dokončit Warped Tour.A potom nevím.Nerada potvrzuju nebo vyvracím drby, jen abych jebala s lidma.

Emmy Fashion Preview 2010

30. srpna 2010 v 10:55 | Lisa*
lovely-gossipgirl.blog.cz
Blake Lively a Leighton Meester získali cenu za to,že i ve skutečném světe jsou modní ikony stejně jako v seriálu.

Taylor Momsen Sugar (October)

29. srpna 2010 v 21:00 | Lisa* |  Taylor Momsen
lovely-gossipgirl.blog.cz

Je to televizní hvězda, která ujíždí na hudbě, stylová ikona, která nechce, aby se kdokoli oblékal jako ona. Je nejistá, ale nezajímá ji, co si o ní myslí ostatní. Seznamte se s kontroverzní Taylor Momsen.

Sedmnáctiletá Taylor Momsen je zpěvačkou rockové kapely a chce, abyste o tom věděli. Obléká se ve stylu grunge a nerada se usmívá do fotoaparátu. Při fittingu chce poslouchat Killing in the Name od Rage Against the Machine, nemůžete jí přece říkat, co má dělat. Ve dvanácti nedostala roli Hannah Montana, ale ztráta pro Disney je výhra pro Gossip Girl. Ve svých třinácti letech byla katapultována do síně slávy v roli sladké Jenny Humphrey. O dva roky později všechny šokovala svými platinově blond vlasy a tvrdým make-upem.

Taylor je známá vyjadřováním svých názorů bez obalu, což někdy znamená karastrofu. Kritizovat se ale nedá její překvapivě dobré album - vokály, melodie a texty jsou brilantní, pokud vás ovšem zajímá rock. A přestože se nevyhýbá slovům začínajícím na f, je zábavná, sarkastická a stále se snaží pochopit sama sebe. Popravdě je Taylor jako každý jiný teenager, až na její Chanel garderobu. Ale také je stydlivá, divná a má dívčí vysoký smích. A jako všichni se snaží prosadit.

Jak vznikla tvoje kapela, The Pretty Reckless ?
Už od pěti let píšu a hraji na kytaru. Vždycky mi šlo jen o hudbu. Chtěla jsem mít kapelu a nahrávat písničky, takže jsem musela najít lidi, kteří měli stejný cíl.

Bylo pro tebe těžké stát se z herečky zpěvačkou ?
Každý mě odsuzuje kvůli seriálu Gossip Girl. Ale já nejsem taková. Nejsem jako Jenny Huphrey, přísahám.

Je pro tebe těžké, aby tě okolí bralo vážně, když ti je sedmnáct ?
Jistě. Ale nechápu to. Rockové hvězdy byly vždycky mladé - Bobu Dylanovi bylo sedmnáct, když začínal. U Disney je spousta těch, kteří jsou náhodou stejně staří, ale chovají se jako děti. Ubírají mi pak na vážnosti.

Myslíš si, že lidé čekali, že začneš popovou deskou ?
Pop pro mě neexistuje. Nešlo o to vybrat si mezi popem nebo rockem. Jsem rockerka v popovém světě. Rock říká Fuck you a pop říká Rád se oblékám. Popovou desku bych nikdy nevydala, nemá to smysl a není to můj styl.

Ed Westwick Cleo 08/2010

26. srpna 2010 v 21:01 | Lisa* |  Ed Westwick
lovely-gossipgirl.blog.cz

Proč si myslíš, že ženy mají tak rády darebáky jako je Chuck ?
Kvůli intrikám, nebezpečí - pak vám začne bít srdce. U mě je to stejné. Líbí se mi nebezpečné holky, což je často špatné, protože vám zlomí srdce. Řekl bych, že to funguje pro oboje pohlaví.

S nebezpečnou holkou si asi připadáš naživu. Je tam vášeň ...
Ano, vášeň, oheň, plamen - jakkoli to chcete nazvat. Chuck Bass je určitě trochu ďábelský, takže neni nikdy moc osamělý. Nebo on je vlastně osamělý ! Ale vždycky se kolem něj motá nějaká žena.

Teď pracuješ na 4. sérii. Co v ní čeká Chucka ?
Já vím. Na konci třetí série se Chuck ocitne v nové situaci. Hledá nový život. A možná i novou lásku...

Každý je posedlý Chuckem a Blair. Řekl bys, že spolu nefungují ?
Je to totální tragédie, že jo ? Myslím, že spolu absolutně nefungují. Ale jsou také velmi mladí. A když jsi v takovém vztahu a ještě tak mladý, potřebuješ dospět a pak se k němu vrátit. V tomhle roce se věci změnily.

Co bys Chuckovi poradil, kdybys mohl ?
Uspořádej si to, člověče ! Jdi do charity, najdi nějakou perspektivu.

Slyšeli jsme, že se Chuckovi nepodobáš.
Nepřekvapivě, nepodobám. Jediné společné je naše pohlaví ! Myslím, že jsem mnohem víc při zemi. Nerad manipuluji lidmi.

Kdyby Chuck byl zvířetem, tak kterým ? A ty ?
Já bych byl opicí :D. U Chucka bych řekl tygr, ale současně by mohl být i hadem. Kdybych byl zvířetem, chtěl bych být lvem. Můžu být lvem ?

Jsi lev neby bys chtěl být lvem ?
Chci být lvem - jsem lev ! Ne, já nevím, ale řekněme, že to zní cool.

Máš radši spisovnou angličtinu nebo zkracování slov jako třeba xoxo ?
Rád o sobě smýšlím jako o sofistikovaném člověku. Pořád užívám základní angličtinu. Nemám rád překroucenou angličtinu.

Tvůj plakát je na zdech dívek po celém světě. Jaký plakát visel na tvé zdi ?
Tupac Shakur. Byl jsem ujetý na gangsta-rapové scéně. Byl jsem fandou Biggieho, Snoopa. Ale byl jsem také fanouškem Guns ´N Roses a Bon Jovi.

Býval jsi frontmanem indie kapely The Filthy Youth. Budeš se zase věnovat hudbě ?
Jo, rád jamuji s přáteli. Uvidíme, jak se to vyvine. Teď mám mnoho práce se seriálem. Je mi jenom 23, můžu změnit povolání. Kdo ví ?

Chuckovi to s holkama jde. Taky ti to tak šlo ?
Hm, jo ... šlo to.

Takže jsi nebyl ten typ šprta ?
Vůbec ne. Ale respektuji vzdělávání.

Jenny is leaving?

26. srpna 2010 v 20:50 | Lisa*
lovely-gossipgirl.blog.cz
Po sérii, která nás šokovala i na standart Gossip Girl, Jenny Humphrey opustila města a studuje na MIA, ještě v době, kdy se show vrátí na televizní obrazovky.

I když to znamená více směšných oblečků a citátů Taylor Momsen, bude nám chybět - Jenny je jako hromosvod a jedna z nejoblíbenějších postav.

Kdy se vrátí zpátky a pod jakými událostmi?
Co jsem zaslechla, tak nepotvrzený zdroj uvedl, že Jenny se vrátí na jednu epizodu, přesněji na tu šestou ve 4. série, která je naplánovaná v polovině října. A potom nás opustí znovu a nadobro se vrátí v polovině série.
Předpokládejme, že je to pravda, co jí přivedlo zpět - a potom nadobro?

Who is dating whom?

26. srpna 2010 v 20:40 | Lisa*
lovely-gossipgirl.blog.cz
Penn Badgley a Blake Lively spolu randí už od roku 2008.Oba dva se poznali při natáčení Gossip Girl,kde spolu chodili jako Dan a Serena.Sotva se pár v seriálu rozešel tak Penn a Blake jsou spolu :-) Blake také řekla,že se s Pennem zná od svých 10 let.Pár spolu stále chodí tak já jim dál přeji at jim to vydrží co nejdéle.

lovely-gossipgirl.blog.cz
Leighton Meester a Sebastian Stan spolu randili od roku 2008.Poznali se při natáčení Gossip Girl.V dubnu se pár rozešel.Leighton potvrdila,že je oficiálně sama.
lovely-gossipgirl.blog.cz
Jessica Szhor a Ed Westwick spolu randili od roku 2008.Letos v březnu se,ale pár rozešel z důvodu Jessiciny nevěry s Edovým kamarádem.Po telefonu se s Jess rozešel.
Jessica chce prý Eda zpátky,ale Ed má zlomené srdce a nehodlá se k ní vrátit.Ed dokonce obrátil proti Jessice celý štáb Gossip Girl!Chace jí nepozval na oslavu svých narozenin a vyloučili jí ze společných večeří.Také se říká,že Jessica a Ed nebudou společně navštevovat stejné premiéry ani akci (bez ohledu na GG)

Herbal Essence Campain

26. srpna 2010 v 13:28 | Lisa* |  Leighton Meester
lovely-gossipgirl.blog.cz
Leighton se stala tváří nové kampaně pro vlasové produkty značky Herbal Essence.Značku určitě znáte:-) Zatím se neobjevila žádná reklama mám pouze promo fotky.

{ EDIT } další nové informace ohledně kampaně budu dodávat

005.jpg 004.jpg 008.jpg 002.jpg

Videos from backstage