Talks about filming in Paris

4. září 2010 v 11:20 | Lisa*


Blake: Páni, byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že budeme natáčet v Paříži. Je to krásné, kouzelné město. New York má také starou evropskou atmosféru, ale je to stát. Přijet sem a cítit historii z každého rohu, to je neuvěřitelné. Každý pohled je jako ten nejhezčí obrázek, který jste kdy viděli. Je to báječné místo, vaří tu skvěle, lidé jsou užasní. Vůbec jsem nechtěla odsud odjet.

Leighton: Myslím, že je pro nás vhodné tu být. Říkám to už léta, Blair musí jet do Paříže a konečně je to tu ! Její máma bydlí v Paříži, její táta žije v Paříži. Její máma je návrhářka. Nápad natáčet v Paříži se mi líbí, je to krásně. Všichni tu jsou pohostinní a vstřícní. A já to miluji. Blair tráví čas v Paříži nakupováním, setkává se s Francouzi, prochází se v krasném oblečení a způsobuje drama. Víc říct nemůžu, je to tajné.

Ed: Po tom všem, co se stalo ve 3. sérii, chce Chuck najít novou identitu, nechat svůj starý život za sebou. Chce nový začátek. Chce být jiný. A Paříž mu nový start nabízí.

Blake: Serenino dobrodružství je královské. Má spoustu mužů, jídla, oblečení. Je toho hodně, což je na Sereně skvělé. Je tak plná života a hodně toho ze sebe vydává, snaží se všechno zažít. Nedrží se moc zpátky, což je zábavné sledovat. Pozorovat ji, jak jede do cizího města a všechno si prohlíží.

Leighton: Oblečení v seriálu je neuvěřitelné, ale to v Paříži to převyšuje. Samozřejmě nosíme takové ty věci jako vždycky - Fendi, Marc Jacobs, ale tady mluvme o Yves Saint Laurent, Christian Louboutin, Christian Dior a mnoha skvělých věcech.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 IONEL IONEL | Web | 5. září 2010 v 12:23 | Reagovat

Wow...no s tím oblečením jsem jim to vždycky hrozně záviděla :D a Chuckův nový začátek..už se těším :D

2 >Lucies< your SB >Lucies< your SB | Web | 8. září 2010 v 15:44 | Reagovat

Zní to skvěle :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama